AHOJ LIDI JA UZ SEM MOC NECHODIM PREVAZNE NA MUJ DRUHY BLOG :http://welecomekkk.blog.cz/ TAK PROSIM PISTE CASTEJI TAM NEZ TADY DEKUJU ZA POCHOPENI NECHCI ABY BYL NEKDO PAK NASTVANY

NEJHEZCI BLOG - HLASUJ =)KLIK.............
CHCES SE NA NECO ZEPTAT=)KLIK...........

PROSIM HLASNI klik-pls je to finale hlasni pro me(CISLO 44 ) A JA NA OPLATKU UDELAM NECO PRO TEBE JU a tady (luc-in-ka13)klik

A TADYklik

Filmy

Neco malo pro fandy HM FILM CESKY

23. října 2009 v 15:34 | Lucie

Progace filmu v Česku začala

27. září 2009 v 18:37 | Lucie křivánková

Propagace new moonRozbřesk - 4. díl

27. září 2009 v 18:30 | Lucie křivánková

Anotace

Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady…?


Stmivani-film

25. září 2009 v 18:35 | Lucie křivánková

Stmívání: Hercům se zvedají platy

25. září 2009 v 14:16 | lucka


Stmívání se prakticky zaplatilo už během prvního víkendu a to znamená dvě věci. Jednak pokračování a druhak zvýšenou hvězdnou svítivost všech zúčastněných. Zatímco režisérkaCatherine Hardwicke ještě neví, zda se vrátí k režii druhého dílu, Robert Pattinson a Kristen Stewart na palubě samozřejmě jsou a začínají se zajišťovat na stáří. Za Stmívání každý z nich dostal 2 miliony dolarů, ale v Summitu se rozhodli dopřát omladině "menší zvýšení platů." Za Nový měsíc se tak každému z nich připíše na konto 12 (!) milionů dolarů a můžou se těšit i na procenta ze zisku. Cože? Že taky chcete hrát v adaptaci nějakého upířího bestselleru?

Katherine Hardwicke pokračování Stmívání nenatočí

25. září 2009 v 14:05 | lucka


Všichni tak nějak doufali, že bude Katherine Hardwicke režírovat Nový měsíc, který navazuje na hypervýdělečné Stmívání, ale najednou je všechno jinak. A jak už tomu v Hollywoodu bývá, jsou k celé záležitosti dvě verze příběhu.
Podle té oficiální Katherine prostě nemůže přeskládat svůj rozvrh tak, aby natočila pokračování hitu, který vydělal 70 milionů dolarů za první víkend. Je moc šťastná, že si mohla jedničku natočit, přeje Summit Entertaiment hodně štěstí s dvojkou, bla, bla, bla... a začíná se hledat nový režisér/režisérka.
Jako obvykle je však o dost pravděpodobnější to, co se šušká v zákulisí. V Summitu byly s její prací nespokojeni. Za slušné vizuály prý může výhradně kameraman Elliot Davis, celý film musela zachraňovat Nancy Richardson ve střižně a hovoří se i o tom, že byly s Hardwicke na place všelijaké další potíže. A teď mi řekněte, čemu věříte víc...
Vyvstává z toho spousta otázek, ale tou hlavní je, kdo tedy Nový měsíc natočí. Už teď je jasné, že Summit naštve spoustu fanynek, které Hardwicke obdivovaly nejen kvůli jejímu zápalu pro projekt, ale cenily si ji i jako ženy-režisérky, která to dotáhla tak vysoko, takže se zřejmě budou snažit najít odpovídající náhradu. Mezi tipy se nejčastěji objevuje jméno Kathryn Bigelow, která má na svědomí třeba akční pecku Bod zlomu s Keanu Reevesem a Patrickem Swayzem. Mně to jako špatná volba nezní. Co vám?

Stmívání: Pokračování už za rok?

25. září 2009 v 14:04 | lucka


Včera jste se mohli dočíst, že k režii Nového měsíce a Zatmění má celkem blízko Chris Weitz a kdyby vám to nestačilo jako důkaz toho, že v Summitu teď makají na 120%, mám tu pár dalších novinek. Všechno se totiž hýbe kupředu obrovskou rychlostí a člověk se až začíná bát, že nikdo neplánuje zapracovat na kvalitě zpracování výdělečné upíří ságy. Hlavně aby byla rychle v kinech. Scénář Nového měsíce je hotov, výběr režiséra zřejmě finišuje a ven prosákiy informace, že by to měl sequel Stmívání do kin stihnout již příští rok. Oproti začátku roku 2010 už to tak velká změna není, jenže za celým tímhle kolotočem stojí velký plán.
Summit hodlá proměnit Stmívání v sérii typu Saw a poslat do kin každý rok jeden díl, takže někdy na podzim 2010 by mělo následovat Zatmění o dvanáct měsíců později čtvrtýRozbřesk. Optimisti si možná řeknou, jak je to fajn, že fanynky nebudou muset čekat na své hrdiny dlouho, ale já to vidím jako velký průšvih. Už je sice defakto potvrzené, že se budou druhý a třetí točit zároveň, ale posílat do kin filmy s roční periodou se většinou hluboce podepíše na jejich kvalitě (snad ani nemusím připomínat, jak zle na tohle doplatilo právě Saw). Navíc jsou další díly Twilight ságy kapku velkolepější a dobré triky si žádají svůj čas, takže se bojím, aby se nad vším ve finále nemávlo rukou. Čtenářky přijdou stejně, tak proč se s tím piplat?
Posledním drbem je možné přeobsazení Taylora Lautnera alias Jacoba. Jelikož jsem tuhle postavu identifikoval jako toho indiána, který mi lezl na nervy od první vteřiny na plátně, velmi bych ji vítal. Na mém listu "přeobsadit, aby byl Nový měsíc lepším filmem než Stmívání", je sice až druhý, ale Roberta Pattinsona se nikdo nikdy zbavovat nebude, tak musím brát, co je.

Stmívání: Nový měsíc to stihne do kin už letos!

25. září 2009 v 14:03 | lucka


Aktualizace: Ehm, vážně nechápu, proč jsem napsal do nadpisu letos. A ještě divnější je, že mě doteď v diskuzi nikdo neopravil...
A znovu se potvrdilo, že zákulisní zdroje Deadline Hollywood Daily nelžou. RežiséremNového měsíce se opravdu stal Chris Weitz a jeho prvním činem "ve funkci" bylo napsání dopisu fanynkám, v němž se snaží zmírnit jejich obavy ohledně toho, jestli zvládne Bellu a její kamarády kočírovat muž. Weitz se cítí velice jistý v kramflecích a už se moc těší, až se pustí do práce. A že jí bude mít.
Summit oznámil, že premiéra Nového měsíce bude 20.listopadu 2009, což znamená náběh na systém jeden díl Twilight ságy ročně. A z toho plynou hned dva velké problémy. Zaprvé má Weitz na natočení druhého dílu zoufale málo času a zadruhé tím Zatmění (trojka) narazí na jednu velkou překážku. V listopadu 2010 se totiž do kin chystá první část sedmého Pottera a brýlatý čarodej si rozhodně nenechá nic líbit. Couvne Summit s trojkou jinam? To se teprv uvidí, nejdřív ji ale musejí natočit.
Já to vidím tak, že pro třetí díl Summit sežene nového režiséra (točit ho spolu s dvojkou se mi zdá jako sebevražda) a začne ho chystat už brzy příští rok, aby se mohly kamery roztočit kolem premiéry Nového měsíce. Weitz by v tak šibeničním termínu stíhal oba filmy hodně těžko (ale možná se mýlím a vážně to dá) a teoreticky by se mohl vrátit zase k režii čtyřky.
A když už jsem u těch dohadů, kolem výměny Jacoba začíná poletovat jméno Michael Copon, který by za prkenného Taylora Lautnera mohl zaskočit. Já bych proti určitě nebyl. Navíc všechno doprovazí snad nejvtipnější výmluva, co jsem v souvislosti s hereckým střídáním slyšel. Lautner je údajně na roli ve dvojce moc malý...

STMIVANI

25. září 2009 v 13:56 | lucka

Po obrovském úspěchu první zfilmované části čtyřdílné ságy se na promítací plátna kin chystá pokračování. První díl nesoucí názevStmívání (Twilight) dosáhl neuvěřitelně vysoké tržby - 382 miliónů amerických dolarů - a těší se obrovskému počtu fanoušků. Úspěch filmu byl téměř jistý ještě před premiérou, jeho knižní předloha patří v současnosti mezi nejprodávanější tituly na světě. Ústředním tématem ságy Stmívání (Twilight) je neobvyklá dvojice zamilovaných - člověk (Bella) a upír (Edward). V řešení nevšedních problémů Belly a Edwarda pokračuje i druhý film ságy Stmívání s názvem Nový měsíc (New Moon). Oba zjišťují, že taková "mezirasová" láska není nic snadného a jsou s ní spojeny nemalé obtíže. Do příběhu opět vstupuje indián Jacob, tentokrát v jedné z klíčových rolí. Bella v něm nachází duševní oporu v době, kdy ji Edward není nablízku. Jak dopadne tvrdá zkouška zpočátku tak dokonalého románku?

AGENT CODY BANKS (HRAJE TAM HILARY DUFF)

22. srpna 2009 v 20:47 | luckaAgentCodyBanks-DVDcoverart.jpg (327×475)
Cody Banks je typický teenager. Miluje skateboard, nesnáší matematiku a moc neví, jak se bavit s dívkami . Má ale velké tajemství. Je součástí výcvikového programu CIA a před sebou má misi, která může zachránit celý svět! Frankie Muniz a Hilary Duff ve "vtipném akčním dobrodružství" o mladém agentovi CIA, který na své misi zachraňuje svět, likviduje zloduchy a získává krásnou dívku! "Moderní vynálezy, vzrušující speciální efekty" a nejlepší filmová honička na skateboardech, jakou jste ještě neviděli - Agent Cody Banks zaručeně "napínavou akcí pobaví celou rodinu"!


NIKDY TO NEVZDAVEJJJJ......

22. srpna 2009 v 20:29 | lucka
1164209898_big.jpg (419×600)

Terri je obyčejná holka z malého města s velkým snem. Stát se zpěvačkou. Právě ji skončila škola a ona by ráda jela do Los Angeles studovat speciální letní hudební program na univerzitu, kde se dostanou jen ti nejlepší z celé země. Všichni jsou z nápadu nadšení kromě jejího otce. Ten cestu ihned zakáže. Terrin bratr Paul však tajně odešle přihlášku, protože ví, že je to Terriino největší přání. Poté se však stane strašná událost. Terri a Paul mají autenohedu, při které se Paul zabije. Celou rodinu to zasáhne a Terri dokonce vyhodí i dopis ze školy, ve kterém se dozví, že byla přijata. Nakonec ji ale máma s tetou donutí odjed i přes nesouhlas otce. Nechcou ji zkazit příležitost. Otec si tedy myslí, že jede na prázdniny k tetě Nině. Terri se však vydává na hudební univerzitu do L.A. Tam se seznámí s hodnými lidmi, kteří se stanou jejími přáteli, najde i lásku, ale bude muset bojovat i se zákeřnými nepřáteli, kteří se budou snažit Terri vyřadit ze hry. A k tomu se všichni musí pečlivě připravovat na konečné vystoupení. Hilary Duff a Oliver James ve skvělém filmu o rodině, citech a hudbě.MODERNI POPELKA

22. srpna 2009 v 20:18 | lucka
Obrázek

Popelka na tom snad nikdy nebyla tak špatně. V Moderní Popelce - moderní a humorné verzi klasické pohádky musí Sam, středoškolačka v posledním ročníku (HILARY DUFF) skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona (JENNIFER COOLIDGE) a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, které s ní zacházejí spíše jako se služkou než jako se členem rodiny. Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí. Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames (CHAD MICHAEL MURRAY), Sam zpanikaří a prchá zpět do reality, pričemž ztrácí při útěku před dvanáctou z plesu svůj mobilní telefon. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, odvrátí se od ní, snaží zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity. Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila?


ITALSKE PRAZDNINY

22. srpna 2009 v 19:39 | lucka
Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?
Obrázek

hannah montana ve filmu CESKY

22. srpna 2009 v 14:08 | lucka

hannah montana ve filmu (ale ve slovenstine skusim ji tam dat v cestine )

22. srpna 2009 v 14:03 | lucka

Bravo girls: Holky opět v akci / Bring it on, again

21. srpna 2009 v 18:15
V zábavném a okouzlujícím pokračování velmi úspěšného prvního dílu HOLKY, do toho! Žhavější, akčnější, napínavější! Škole je opět vzhůru nohama, když se nový tým holek rozhodne vyhrát v soutěži roztleskávaček. Mladé a žhavé herecké obsazení vycházejících hvězdiček povznáší tento film nabitý humorem a vtipnými scénami nad úroveň standartní komedie.Pravá blondýnka 3 (2009)

21. srpna 2009 v 18:08
Obrázek

Annie a Izzy (Milly a Becky Rosso), blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do
Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma. Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než na peníze, přece jen trochu liší. I proto se proti sestrám některé z nich staví a snaží se je obvinit z porušení zákona. Nastává chvíle, kdy musí Izzy s Annie využít všechnu svou chytrost a šarm, aby očistily svá jména a ukázaly celé škole, že schopnosti blondýnek by neměl nikdo podceňovat ani ve třídě, ani v jednací síni!

Puberťačka / Wild Child

21. srpna 2009 v 18:04


Puberťačka

Obrázek


Emma Roberts, neteř Julie Roberts, zde představuje rozmazlenou Američanku jménem Poppy. Poppy, která jako by z oka vypadla Paris Hilton, přeroste otci přes hlavu a ten se rozhodne ji poslat do školy v Anglii. Zde narazí na přísnou hierarchii a protivné Angličanky. Postupem času se však něco změní, nejen se změnou barvy vlasů, a ona zde nachází přítelkyně i lásku u syna ředitelky (Natasha Richardson).

MUZIKAL ZE STREDNI 3

14. července 2009 v 20:10 | lucka

27 SATU

8. května 2009 v 11:40 | lucka

Hannah montana -ve filmuu

16. dubna 2009 v 20:11 | lucka
 • 01. Hannah Montana - Youll Always Find Your Way Back Home 03:46
 • 02. Hannah Montana - Lets Get Crazy 02:37
 • 03. Hannah Montana - The Good Life 03:00
 • 04. Steve Rushton - Everything I Want 03:53
 • 05. Miley Cyrus - Dont Walk Away 02:48
 • 06. Miley Cyrus - Hoedown Throwdown 03:02
 • 07. Miley Cyrus - Dream 03:23
 • 08. Miley Cyrus - The Climb 03:57
 • 09. Miley Cyrus And Billy Ray Cyrus - Butterfly Fly Away 03:10
 • 10. Rascal Flatts - Backwards (Acoustic) 03:25
 • 11. Billy Ray Cyrus - Back To Tennessee 04:17
 • 12. Taylor Swift - Crazier 03:13
 • 13. Rascal Flatts - Bless The Broken Road 03:55
 • 14. Hannah Montana - Lets Do This 03:34
 • 15. Hannah Montana - Spotlight 03:08
 • 16. Steve Rushton - Game Over 03:53
 • 17. Hannah Montana - Whats Not To Like 03:14
 • 18. Hannah Montana - The Best of Both Worlds (The 2009 Movie Mix) 03:08
Hannah Montana Film

Hannah Montana Film
http://www.mileycyrus.cz/hannah-montana-film/film.jpg


MUZIKAL ZE STREDNI 3

20. října 2008 v 17:43 | lucie
http://img.osobnosti.cz/film/muzikal-ze-stredni-3-maturitni-rocnik/N243252-436b3.jpg
http://lh4.ggpht.com/_G43RLRLrQps/SHBUwfcuBxI/AAAAAAAAD9A/MfxNHKXXTc8/normal_hsm3HQ1.jpg
http://www.kfilmu.net/obrazky/plakaty/muzikal-ze-stredni-3.jpg
http://estb.msn.com/i/CA/9FADFA89C2CDEE35EAD8761B252546.jpg
http://img503.imageshack.us/img503/9759/utbg4qf2.jpg

http://estb.msn.com/i/E1/D428FDF469D1FE429E8DDBD16D4565.jpg
http://zaangels.com/wp-content/uploads/2008/02/hsm-cast.jpg

http://movie.topmobil.name/novinka335.jpg
http://i.stream.cz/gallery/6300/96300.jpg

http://www.cinemacomrapadura.com.br/noticias/img/8565-2007-09-26-10:02:07_1.jpg

http://news.bbc.co.uk/media/images/44085000/jpg/_44085330_hsm_pa416.jpg

http://www.misstisdale.net/news/data/upimages/august5-private.jpg

http://www.high-school-musical.cz/storage/n200711202144_corbin.jpg


http://gonet.cz/~tri65dnigalerie/porad/250/2/2da42e7cfb146e78cf3b61ecf16cb79b.jpg

Dlouhá cesta (A walk to remember)

9. července 2008 v 10:58 | lucie
Popis:

Každý rok na jaře, když v malém přístavním městě Beaufort kdesi v severní Karolínězavoní vzduch
rozkvétajicími piniemi,vzpomíná Landon Carter na svůj poslední školní rok v Beaufort High, a především na Jamie Sullivanovou,dívku,která změnila jeho život. Její otec byl reverendem v místní baptiscké církve a vychoval ji přísně a bohabojně. Ona sama byla vážná,konzrvativní,moc toho nenamluvila a jako by ji vůbec nezajímalo, že se jí ostatní spolužáci po straně posmívají.
Jedním z posměváčků byl i Landon Carter,který byl sice chytrý a uvažoval o studiu na lékařké fakultě,jinek to ovšem byl bezstarostny hejsek neustále obklopený partou svých věrných kumpánů, se kterými se bezcílně potloukal po městě a vymýšlel klukoviny.
Náladový, lehkomyslný kluk, který proplouval školuo bez zájmů, bez ideálů i bez vážně míněných plánů do budoucna. k dramatickému zvratu došlo v okamžiku, kdy se jeho partě vymlnul jeden z kanadských žertů z ruky a student, který byl jeho obětá skonči v nemocnici.Landon se ocitl před soudem, který ho odsouil vynným a odsoudil ho k trestu v podobě prospěšné činnosti na půdě školy. Jednou z aktivit, do které se musí zapojit, je také každoročně připravované divadelní představení. A protožese to zdá Landonovi zdá jako úkol,který je neád jeho síly, je nucen dśe obrátit se o prosbu o pomoc na Jamie. Dívka i přes jejich vzájemně nepřátelský postoj a Landon brzy překvapeně pozná, že názor, který si o ni udělal, je úplně mylný. A co víc, navzdory nelibosti svých kumpánů se do ní zamiluje.
Vždyť tato zdánlivě nezajímavá a nepřístupná dívka má v sobě to největší a nejušlechtilejší srdce a tak silnou vášeň t životu, jakou si Landon do doby nedokázal představit. Proto se také pro svou lásku postavil projevům nepřátelství ze strany bývalých kumpánů a spolužákům, zatímco dívka musí doma čelit svému otci. Landon zatím netuší, že dívka před ním ukrývá velké tajenství, které osudově zasáhne do rodící se lásky a jeho představ o společné budoucnosti.
Jamiino velké tajenství je že má neviléčitelnou rakovinu, když se to Landon dozvěděl okamžitě jednal. A to tak že ji požádal o ruku a strávili spolu nezapomenutelné léto.Po tom překrásném létě JAmie rakovině podlehla a zamřěla.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/5/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

FILM-MUZIKAL ZE STREDNI 2

8. července 2008 v 23:15 | lucie

Filmy Zahraniční

20. června 2008 v 18:56 | lucie

FILMY

17. května 2008 v 21:02 | lucie
WWW.KOUKEJ XKRAT.CZ
 
 

Reklama