AHOJ LIDI JA UZ SEM MOC NECHODIM PREVAZNE NA MUJ DRUHY BLOG :http://welecomekkk.blog.cz/ TAK PROSIM PISTE CASTEJI TAM NEZ TADY DEKUJU ZA POCHOPENI NECHCI ABY BYL NEKDO PAK NASTVANY

NEJHEZCI BLOG - HLASUJ =)KLIK.............
CHCES SE NA NECO ZEPTAT=)KLIK...........

PROSIM HLASNI klik-pls je to finale hlasni pro me(CISLO 44 ) A JA NA OPLATKU UDELAM NECO PRO TEBE JU a tady (luc-in-ka13)klik

A TADYklik

Srpen 2009


Ewa Farna

23. srpna 2009 v 11:02 | LUCKA |  CELEBRITY


Ewa Farná - Životopis


Ewa Farná je mladá česká zpěvačka, která se narodila 12. srpna 1993 v Třinci. Ewa se se svými prvními úspěchy setkala již v roce 2006 - v jejích 13ti letech a to s hitem Měls mě vůbec rád a následujícím albem stejného názvu. Hudební směr, kterým se Ewa ubírá, je nejbližší rocku a Ewa to dává znát i svou vizáží a stylem oblečení.
V roce 2007 vyšlo Ewě druhé album s názvem Ticho, kterému se dostalo opět velmi pozitivních ohlasů jak ze strany médii, tak ze strany fanoušků a posluchačů.
Ewa za svou relativně krátkou kariéru získala i několik ocenění a úspěchů v celostátních hudebních soutěžích, kde jí byla konkurencí třeba Lucie Bílá nebo Lucie Vondráčková.
Ewa je bezpochyby velmi talentovaná a nadaná zpěvačka a je téměř jisté, že naši hudební scénu bude provázet ještě velmi dlouho.

Úspěchy Ewy Farné

- První album ,,Měls mě vůbec rád", vyšlo 6.listopadu 2006 u Universal Music
- Singly: Měls mě vůbec rád a Zapadlej krám
- Druhé album ,,Ticho" , vyšlo 1. října 2007 u Universal Music
- Singl: Ticho a LA LA LAJ
Soutěže a ankety
- 2004 - 1. místo v okresní pěvecké soutěži ve Frýdku-Místku
- 2005 - 1. místo na Evropském festivalu mládeže v Polsku
- 2006 - 1. místo v polské televizní pěvecká soutěži "Šance na úspěch"
- 2006 - Český slavík Mattoni 2006 - "Objev roku"
- 2007 - RGM hudební ceny TV Óčka - "Objev roku"
- 2007 - Deska roku Allianz 2006 - album "Měls mě vůbec rád" se stalo "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" (17 308 kusů)
- 2007 - "Objev Ro(c)ku" v anketě časopisu Rock&Pop
- 2007 - Nominace na "Objev roku" Anděl Allianz 2006
- 2007 - platinové album za prodej více než 20 tisíc desek
- 2007 - Nejlepší zpěvačka v anketě JETIX KIDS AWARDS 2007
- 2008 - 4.místo v Českém slavíkovi
- 2008 - Třetí Zpěvačka roku v anketě Anděl Allianz 2007
- 2008 - třetí místo v anketě Týtý v kategorii Zpěvačka
- 2008 - Nejoblíbenější zpěvačka v anketě JETIX KIDS AWARDS 2008

Maley Cyrus

23. srpna 2009 v 10:36 | lucka |  CELEBRITY

Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 16
Datum narození: 23. 11.
1992
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Výška: 164 cm

Životopis

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinoudočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.•
Miley trpí hypoglykémií (vážnou chorobou podobnou cukrovce)

Vanessa Hudgens

23. srpna 2009 v 10:26 | lucka |  CELEBRITY

Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 20
Datum narození: 14. 12.
1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Výška: 157 cm


Životopis

Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, v Kalifornii. Je filipinsko-portorikánsko-irsko-americko-indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu
Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical
Zacem Efronem.

V roce 2008 natočila film Rock On, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified.
Má propůjčit hlas Popelce, v nové verzi, která vyjde bohužel pouze v USA. V roce 2010 vyjde její film Sucker Punch.

Má matku Ginu, otce Grega a mladší sestru Stell

Zac Efron

23. srpna 2009 v 10:20 | lucka |  CELEBRITY
Povolání: Herec, zpěvák, tanečník
Věk: 21
Datum narození: 18. 10.
1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy aktuální horoskop »
Výška: 175 cm

Životopis

Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.Objevil se také v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray. Zahrál si také v seriálech Námořní vyšetřovací služda a Pohotovost.Jeho přítelkyní je Vanessa Hudgens,známá rovněž z Muzikálu ze střední.

Lidisay LOHAN

23. srpna 2009 v 10:15 | LUCKA |  CELEBRITY

http://www.hateguild.net/forum/files/edgescans_lindsay_lohan24.jpgŽivotopis

Lindsay Lohan se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem byla komedie Zpoveď královny střední školy(Confessions of A Teenage Drama Queen). Zahrála si take ve filmu Protivný sprostý holky.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Linsday Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.

Získala MTV Award za film Mezi námi děvčaty. Za Hebie fully loaded získala Kids Awards. Tento rok dokonca MTV music awards moderovala

(Kontroverzní mladičká hvězdička má dokonalou tvář s andělským pohledem, ale i přesto jí nejvíc proslavila řada skandálů,týkajících se divokých večírků, alkoholových exestů a ne V Á Z Á N É H O
sexu.Jistě, talent nesporně má , ale když si zapomene spodní prádlo, má titulní sstránky novin zarůčeně.)

HILARY DUFF :-D

23. srpna 2009 v 10:01 | LUCKA |  CELEBRITY
Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka, textařka
Věk: 21
Datum narození: 28. 09.
1987
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Váhy

Životopis

Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope,nebo v moderní popelce ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadet Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film (Italské prázdniny 1) získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls(Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylie Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary má sestru Haylie Duff, která je méně slavná zahráli si spolu ve filmu Material Girls (Holky v balíku) ,a ve filmu Lizzie McGuire.

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff.Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...
Obrázek “http://www.mujzpravodaj.cz/Repository/146/555320.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.mshilaryduff.com/img/hilary-duff-discography.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.voanews.com/english/images/hilary_duff_publicity_photo_210.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.mshilaryduff.com/img/hilary-duff.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://media2.picsearch.com/is?vtE14ShPbhQK5nkQ_K8IKG6p0glFx9vrvkWpW9PogWI” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.hilary-duff.cz/images/hilary-duff-10.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.hilary-duff.cz/images/hilary-duff-8.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.hilary-duff.cz/images/hilary-duff-7.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.celebritycd.com/hilary_duff/hilary_duff_35.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.topmodelky.com/fotky/hilary_duff.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


AGENT CODY BANKS

22. srpna 2009 v 20:53 | lucka |  obrazky
Agent-Cody-Banks-mv04.jpgAGENT CODY BANKS (HRAJE TAM HILARY DUFF)

22. srpna 2009 v 20:47 | lucka |  FilmyAgentCodyBanks-DVDcoverart.jpg (327×475)
Cody Banks je typický teenager. Miluje skateboard, nesnáší matematiku a moc neví, jak se bavit s dívkami . Má ale velké tajemství. Je součástí výcvikového programu CIA a před sebou má misi, která může zachránit celý svět! Frankie Muniz a Hilary Duff ve "vtipném akčním dobrodružství" o mladém agentovi CIA, který na své misi zachraňuje svět, likviduje zloduchy a získává krásnou dívku! "Moderní vynálezy, vzrušující speciální efekty" a nejlepší filmová honička na skateboardech, jakou jste ještě neviděli - Agent Cody Banks zaručeně "napínavou akcí pobaví celou rodinu"!nikdy to nevzdavej cast 2

22. srpna 2009 v 20:42 | lucka |  obrazky

Oliver James (III)
Hezkej Kluk
Oliver James (III)
Oliver James (III)Oliver James (III)
Oliver James (III)
Oliver James (III)
Oliver James (III)
Oliver James (III)

MODERNI POPELKAAAA

22. srpna 2009 v 20:38 | lucka |  obrazky
Moderni-popelka-A-Cinderella-Story-343903.jpg (300×300)
Moderní Popelka (2004)

Moderní Popelka (2004)

http://www.gorila.sk/i/imgs_orig/371/3371.jpg

http://image009.mylivepage.com/chunk9/233096/164/A%20Cinderella%20Story.jpg

http://brononst.img.jugem.jp/20060226_117564.jpg

NIKDY TO NEVZDAVEJJJJ......

22. srpna 2009 v 20:29 | lucka |  Filmy
1164209898_big.jpg (419×600)

Terri je obyčejná holka z malého města s velkým snem. Stát se zpěvačkou. Právě ji skončila škola a ona by ráda jela do Los Angeles studovat speciální letní hudební program na univerzitu, kde se dostanou jen ti nejlepší z celé země. Všichni jsou z nápadu nadšení kromě jejího otce. Ten cestu ihned zakáže. Terrin bratr Paul však tajně odešle přihlášku, protože ví, že je to Terriino největší přání. Poté se však stane strašná událost. Terri a Paul mají autenohedu, při které se Paul zabije. Celou rodinu to zasáhne a Terri dokonce vyhodí i dopis ze školy, ve kterém se dozví, že byla přijata. Nakonec ji ale máma s tetou donutí odjed i přes nesouhlas otce. Nechcou ji zkazit příležitost. Otec si tedy myslí, že jede na prázdniny k tetě Nině. Terri se však vydává na hudební univerzitu do L.A. Tam se seznámí s hodnými lidmi, kteří se stanou jejími přáteli, najde i lásku, ale bude muset bojovat i se zákeřnými nepřáteli, kteří se budou snažit Terri vyřadit ze hry. A k tomu se všichni musí pečlivě připravovat na konečné vystoupení. Hilary Duff a Oliver James ve skvělém filmu o rodině, citech a hudbě.
MODERNI POPELKA

22. srpna 2009 v 20:18 | lucka |  Filmy
Obrázek

Popelka na tom snad nikdy nebyla tak špatně. V Moderní Popelce - moderní a humorné verzi klasické pohádky musí Sam, středoškolačka v posledním ročníku (HILARY DUFF) skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona (JENNIFER COOLIDGE) a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, které s ní zacházejí spíše jako se služkou než jako se členem rodiny. Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí. Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames (CHAD MICHAEL MURRAY), Sam zpanikaří a prchá zpět do reality, pričemž ztrácí při útěku před dvanáctou z plesu svůj mobilní telefon. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, odvrátí se od ní, snaží zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity. Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila?nikdy to nevzdavej...

22. srpna 2009 v 20:11 | lucka |  obrazky
nikdy_04.jpg (550×367)

6c2e21890735.jpg (273×273)

138 (300×200)

ead4bd3c6de0821b64b5b0ab58d72970.jpg (600×401)

Oliver James and Hilary Duff in New Line Cinema's Raise Your Voice

Hilary Duff in New Line Cinema's Raise Your VoiceITALSKE PRAZDNINY- foto

22. srpna 2009 v 20:03 | lucka |  obrazky
moviescan3.jpg (1038×812)


CITATY A BASNE A PODOBNE VECI CO K TOMU PATRI

22. srpna 2009 v 19:58 | lucka |  VSECHNO MOZNE
CITATY

Je sex nemravný? Jen dělá-li se pořádně.

Kdo nelíbá, je jako mrtvý.

Sex - největší legrace bez smíchu.

Nikdy nespi s holkou, kterou nemáš rád.

Láska tělesná se obejde bez úcty. Lásku založenou na úctě nelze snížit na pouhý požitek.

Plození je hlavní zaměstnání přírody a každý muž - ať mladý nebo starý - odhaduje při setkání s každou ženou možnost vzájemného sexuálního vztahu.

Holka se ráda miluje potmě, dívka spíše za světla denního, žena za tmy i za světla, leč bábě se to nelíbí nikdy; její milostná šťáva už vyschla.

Žena, kterou milujeme, jen zřídka uspokojí naše potřeby, a proto ji podvádíme se ženou, kterou nemilujeme.

Když dokonale poznám jednu ženu a poskytnu jí všechnu rozkoš, jakou jen je schopna vsát, poznám skrze ni všechny ženy a celou lásku.

Vždyť si jenom všimněte: zvířata páří se jen tenkrát, když mohou zplodit potomstvo. Ale hanebný vládce přírody stále, jen když je to příjemné. A málo toho, ještě toto opičí zaměstnání povznáší na perlu stvoření, na lásku!

Nechať žena pocítí slast lásky až do dřeně kostí, oba ať způsobem stejným pokaždé blaží ta věc... Věř mi, že vrcholná rozkoš se nikdy uspíšit nemá, nýbrž průtahem dlouhým zvolna se přivábit má.

PRISLOVI

Zvyk je železná košile.

I mistr tesař se někdy utne.

Láska hory přenáší.

Jablko napadá daleko od stromu.

Do očí bratr, za zády had.

Kde se mnoho pije a jí, tam otvírá nemoc dveře.

Raději se vrátit, než jít špatnou cestou.

Bůh nestihne být všude a proto stvořil matky.

Chudobnému vyjde bramboračka dráž, než bohatému pečený krocan.


K ZAMYSLENI


Přátelství? Těžko

Cže přátelství? Možná kdysi jsme si říkaly kamarádky forever,možná kdysi jsme spolu chodívaly ven a říkaly si každou maličkost a teď? Teď mám pocit jakoby mě za ty celé roky jen využívala,to co je teď mezi námi způsobila ona. Já vím že je lehké to svádět na někoho jiného,ale ted to tak je,já k ní byla až moc tolerantní. Problémy začaly zhruba před 2 rokama.Začala chodit s klukem a na mě kašlala,tolerovala jsem to,ale časem to bylo horší a horší,nechodila se mnou vbc ven,už si se mnou nesedala ani v buse,když z něj vystoupila už na mě ani nečekali,šla jsem za nima jak idiot....a co jsem udělala? NIC! a proč? PROTOŽE TO BYLA MOJE KAMARÁDKA A JÁ SE SNAŽILA TO POCHOPIT ŽE HO MILUJE....dodnes toho lituji...zhruba po roce a půl se rozešli...pak jsem se zamilovala já,do toho nejskvělejšího kluka..po dlouhé době jsem zase byla šťastná a nevím co se stalo,jestl žárlila,že já jsem šťastná a ona ne nebo žárlila,že mám jeho? Dodnes to nevím... Ani mi neřekla že s ním kdysi něco měla...on mi to řekl..Udělala mi hroznou scénu,mýmu klukovi dala facku,ptž se pohádali a mě pak napsal že jde vidět jak mi na ni záleží,to mě dorazilo a v ten den se ve mě něco zlomilo,už to nebyla moje kamarádka! Pak jsme se usmířili,ale ve mě to stejně zůstalo a já už neměla chuť ji něco říkat....potom si našla kluka a jakoby se úplně změnila....Před mým klukem se jen předváděla a pokukovala po něm,což mě taky nervovalo,ptž vím že by byla schopná ho svést......a teď zase najednou obvinila mýho kluka z toho že ji obtěžoval na diskotéce,něvěřím jí..kdyby s ní něco měl,dávno bych se to dozvěděla a věřím mu natolik,že vím,že by se mi přiznal...Sám mi hned druhý den říkal že s ní tancoval,ptž je to holka na kterou nemusím žárlit a že za ním chodila... a teď mi její kluk píše že nechce mýho kluka ani vidět!!!! Už na to nemám nervy,mám plno vlastních problému a ona mi jen stěžuje život! a to že je přátelství? NĚKDY SI MYSLÍME JAK MÁME SQELÝ KAMARÁDY,ALE KDYŽ VÁS ZRADÍ,KDYŽ ZAČNE HRÁT ROLI ZÁVIST.....JE KONEC!

Myšlenka

Já jsem pánem svého života!!jen já jediná to můžu dokázat a dokážu to!děvče ještě mrazivější a štiplavější než mráz...místo srdce kus silného ledu...duše odolnější než cokoliv na světě a zdraví na štíru.Ale i přesto vím, že být silná mohu být jen když sama budu chtít.Co je správně?co mám udělat?a jak toho dosáhnout?odpoved je ve me, musím ji tam najít.Řádky plné nesouladně uspořádaných nesmyslných slov, které mají svou pointu jen v tom, že je někdo vymyslel a my ostatní je používáme.Originalita?hmm málo tvorů, dokaže být originální a při tom jsou originální úplně všichni.Nebýt loutkou ostatních?každý je něčí loutka pokud žije nebo není blázen...být bláznem?jak strašně jednoduché...to nejprimitivnější poslání tady na světě!být normální?vyloučeno!mezi touhle populací?není se čemu divit...narodit se jako originál, zemřít jako kopie...?NIKDY!!

Prosím přijď...

Proč člověk když udělá chybu tak ji nedokaže přiznat... Tedy spíš já, proč jsem taková a nedokážu to. Minulý čtvrtek jsem se pohádala se svým dobrým kamarádem a to vlastně kvůli kravině. On je takový, že by to možná přešel, ale já z toho udělala nafouknutej balon a do teď se spolu nebavíme a mě to tak šíleně štve, mrzí a bolí a nejvíc to, že za ním nedokážu jít. Vím, že jeho to taky mrzí, ale asi se bojí za mnou přijít první a já vlastně taky... Chodíme okolo sebe jako bychom se neznali, bavíme se vlastně přes někoho třetího a já ho tolik potřebuji, ale proč jen nemám tu odvahu a mám tu blbou hrdost...:-( mám tě moc ráda a chci, aby to bylo jako dřív a chci se ti moc omluvit jenže mám hrdost za tebou jít... Moc se Ti omlouvám a chci Tě znovu mít jako dobrého přítele, tak prosím přijď...


ITALSKE PRAZDNINY

22. srpna 2009 v 19:39 | lucka |  Filmy
Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?
Obrázek


Ruzove doplnky cast2

22. srpna 2009 v 19:34 | lucka |  obrazky

Enlarged View
Enlarged View


productimagefull_0_3412(2).jpg (400×400)
kolicky-ruzove.jpg (500×500)145172-article-19fte.jpg (400×300)

Ruzove doplnky cast1

22. srpna 2009 v 19:26 | lucka |  VSECHNO MOZNE
Rock Star-TEXT+CESKY

22. srpna 2009 v 19:15 | lucka |  pisnicky

Rock Star

[sloka 1]
Sometimes I walk a little faster
In the school hallway
Just to get next to you
Some days I spend a little extra
Time in the morning
Just to impress you
[pre 1]
Guess you don't notice
Guess you don't need this
Why you're not seein' what you're missin'
On the outside shyin' away
On the inside dyin' to say
[refrén 1]
I'm unusual
Not so typical
Way too smart to be waiting around
Tai chi practicing
Snowboard champion
I could fix the flat on your car
I might even be a rock star
[sloka 2]
Sometimes I wish when the phone rings
That it would be you
Saying let's hang out
Then you confess
That there's something special between us
Why don't we find out
[pre 2]
you don't even know me
Guess you don't need me
Why you're not seein' what you're missin'
On the outside shyin' away
On the inside dyin' to say
[refrén]
I'm unusual
Not so typical
Way too smart to be waiting around
Tai chi practicing
Snowboard champion
I could fix the flat on your car
I might even be a…
[mezihra]
…rock star
If you only knew the real me
I might even be a rock star
I'm telling you that we are meant to be
Now wouldn't it be nice if you could see
That I really am a rock star
[refrén]
I'm unusual
Not so typical
Way too smart to be waiting around
Tai chi practicing
Snowboard champion
I could fix the flat on your car
Rocking it where ever we are
____________________________________

Rock Star

[sloka 1]

Někdy chodí trochu rychleji

Ve školní chodby

Stačí se dostat vedle tebe

Některé dny jsem strávit trochu extra

Čas do rána

Jen na vás zapůsobit

[pre 1]

Hádat nemusíte upozornění

Hádej, nemusíte tuto

Proč si nejste seein ', co jste missin'

Na vnější shyin 'pryč

Na vnitřek dyin 'říct

[refrén 1]

I'm neobvyklé

Není to tak typickou

Příliš chytrá, aby se čekání

Tai chi procvičení

Snowboard šampion

Jsem mohl stanovit paušální na vaše auto

Bych mohl být i rocková hvězda

[sloka 2]

Někdy bych rád, když telefon vyzvání

, Že by se vám

Říkal ať to vyvěsíme

Pak vám přiznám

Že to mezi námi něco zvláštního

Proč jsme zjistili,

[pre 2]

Nemáte ještě mě znají

Hádej, nemusíte mi

Proč si nejste seein ', co jste missin'

Na vnější shyin 'pryč

Na vnitřek dyin 'říct

[refrén]

I'm neobvyklé

Není to tak typickou

Příliš chytrá, aby se čekání

Tai chi procvičení

Snowboard šampion

Jsem mohl stanovit paušální na vaše auto

Já bych dokonce být ...

[mezihra]

... Rock star

Pokud jste jen věděli, že v reálném mi

Bych mohl být i rocková hvězda

Já jsem vám říkal, že bychom mají být

Teď by to bylo hezké, kdyby jste mohli vidět

To jsem opravdu jsem rocková hvězda

[refrén]

I'm neobvyklé

Není to tak typickou

Příliš chytrá, aby se čekání

Tai chi procvičení

Snowboard šampion

Jsem mohl stanovit paušální na vaše auto

Rocking to, kde vůbec jsmeI’ve Got Nerve -TEXT+CESKY

22. srpna 2009 v 19:07 | lucka |  pisnicky

I've Got Nerve

We haven't met
And that's OK
'cause you will be asking for me one day
Don't want to wait
In line
The moment is mine believe me
Don't close your eyes
'cause it's a chance worth takin'
And I think that I can shake you
I know where I stand
I know who I am
I would never run away when life gets bad, it's
Everything I see
Every part of me
Gonna get what I deserve
I got nerve (I got I got I got)
Electrified, I'm on a wire
Getting together we're on fire
What I said you heard
Now I got you spinning
Don't close your mind
The words I use are open
And I think that I can show you
I know where I stand
I know who I am
I would never run away when life gets bad, it's
Everything I see
Every part of me
I know I can change the world, yeah, yeah, yeah
I know what you like
I know what you think
Not afraid to stare you down until you blink, it's
Everything I see
Every part of me
Gonna get what I deserve
I got nerve
You, you need to discover
Who can make you feel free
And I, I need to uncover
The part of you that's reaching out for me, hey
I know where I stand, I know who I am
I would never run away when life gets bad
It's everything I see, every part of me
I know I can change the world yeah yeah yeah
I know what you like, I know what you think
Not afraid to stare you down until you blink
It's everything I see, every part of me
Gonna get what I deserve, I got nerve
(I'm what you want, I'm what you need)
Yeah yeah yeah, I got nerve
(I'm what you want, I'm what you need)
I know what you like, I know what you think
Not afraid to stare you down until you blink
It's everything I see, every part of me
Gonna get what I deserve
I got, I got nerve
_____________________________________________________________________________
Jsme se setkali


A to je OK

'CAUSE budete shánět mi jeden den

Nechcete čekat

V souladu

V okamžiku, kdy je můj mi věřit

Don't close your eyes

'způsobí, že to stojí za to šance takin'

A myslím, že můžu vám protřepává

Vím, kde stojím

Já vím, kdo jsem

Já bych nikdy neutekl, když dostane špatný život, je to

Všechno vidím

Každá část mi

Chtěl dostat co si zasloužíš

Mám nervy (Mám mám mám)

Elektrizovaná, jsem na drátě

Scházení jsme na oheň

Co jsem řekl, jste slyšeli

Teď jsem vám přádelnictví

Nepoužívejte v blízkosti vaší mysli

I použití slova jsou otevřené

A myslím, že jsem vám to ukázat

Vím, kde stojím

Já vím, kdo jsem

Já bych nikdy neutekl, když dostane špatný život, je to

Všechno vidím

Každá část mi

Vím, že můžu změnit svět, jo, jo, jo

Já vím, co se vám líbí

Já vím, co si myslíte

Nebojte se na vás dívat se dolů, dokud se blikat, je to

Všechno vidím

Každá část mi

Chtěl dostat co si zasloužíš

Mám nervy

Ty, které potřebujete k objevování

Kdo může vás bez obav

A já potřebuju odhalení

Část z vás, že to dostanete na mě, hej!

Vím, kde stojím, já vím, kdo jsem

Já bych nikdy neutekl, když dostane špatný život

Je to všechno vidím, každá část mi

Vím, že můžu změnit svět jo jo jo

Vím, co chceš, já vím, co si myslíte

Nebojte se na vás dívat se dolů, dokud blikání

Je to všechno vidím, každá část mi

Chtěl dostat co si zasloužíš, mám nervy

(Jsem to, co chcete, já jsem to, co potřebujete)

Jo jo jo, mám nervy

(Jsem to, co chcete, já jsem to, co potřebujete)

Vím, co chceš, já vím, co si myslíte

Nebojte se na vás dívat se dolů, dokud blikání

Je to všechno vidím, každá část mi

Chtěl dostat co si zasloužíš

Mám, mám nervy

If We Were A Movie-TEXT+CESKY

22. srpna 2009 v 19:04 | lucka |  pisnicky

If We Were A Movie

Uh oh
There you go again talking cinematic
Yeah you!
You're charming, got everybody star struck.
I know
How you always seem to go
For the obvious instead of me
But get a ticket and you'll see
[Refrén:]
If we were a movie
You'd be the right guy
And I'd be the best friend
You'd fall in love with
In the end we'd be laughing
Watching the sunset
Fade to black
Show the names
Play that happy song
(Yeah)
Yeah, yeah
When you call me
I can hear it in your voice
Oh sure!
Wanna see me
And tell me all about her
La la
I'll be acting through my tears
I guess you'll never know
That I should win
An Oscar for this scene I'm in
[Refrén]
Wish I could tell you there's a twist
Some kind of hero in disguise
And we're together
It's for real
Now playing
Wish I could tell you there's a kiss
Like something more than in my mind
I see it
Could be amazing
[Refrén x3]

_____________________________________
Pokud jsme byli Film
Uh oh

Tady máš zase mluví filmové

Jo ty!

Jste okouzlující, dostali všichni star struck.

Vím

Jak se vám zdá, že vždy jít

Pro zřejmé místo mě

Ale získat letenku a uvidíte

[Refrén:]

Pokud bychom se do kina

To byste se správným chlapem

A já bych být nejlepší přítel

Byste se zamilovat se

Na závěr bychom se směje

Sledoval západ slunce

Fade to černě

Zobrazit jména

Play šťastný, že píseň

(Ano)

Jo, jo

Když mi říkáš

Slyším to ve vašem hlasu

Oh Určitě!

Chceš mě vidět

A řekni mi všechno o ní

La la

Uvidíme se jednající prostřednictvím mé slzy

Myslím, že jste nikdy vědět,

Že bych měl vyhrát

Oscara za tuto scénu jsem v

[Refrén]

Kéž bych mohl říct, že to twist

Nějaký hrdina v přestrojení

A jsme spolu

Je to reálné

Nyní hraje

Kéž bych mohl říct, že to kiss

Jako něco víc, než v mé mysli

Vidím to

By mohl být úžasný

[Refrén x3]

Pumpin’ Up The Party-

22. srpna 2009 v 19:02

Pumpin' Up The Party

Hey
Get up
Get loud
Start pumpin' up the party now [x2]
It's the same old, same grind
But we don't feel we're wasting time
Not so bored that we can't find a better way
My friends, my kind
No one's gettin' left behind
If they did it'd be a crime
That's why we say
Let the music start a revolution
No time to play it safe
Hey
Get up
Get loud
Start pumpin' up the party now [x2]
They can't
We can
Parents might not understand
Having fun without a plan
But that's what we do
We're all here (Let's go!)
Gotta make this party grow
Together we can make it blow
Right through the roof
The music's gonna start a revolution
Too late to play it safe
Hey
Get up
Get loud
Start pumpin' up the party now [x2]
We don't have to paint by numbers
Let our voice come out from under
Hear it rise
Feel the thunder
It's time to lose control
Hey
Get up
Get loud
Start pumpin' up the party now [x2]
Pumpin' up the party now
Party now, party now
Hey
Get up
Get loud
Start pumpin' up the party now [x4]
______________________________________________
Pumpin 'Nahoru strany

Hej

Vstávej

Získat nahlas

Start pumpin 'do strany nyní [x2]

Je to stejné staré, stejného grind

Ale my se necítí jsme ztrácíš čas

Není to tak nudil, že nemůžeme najít lepší způsob

Mí přátelé, můj druhu

Nikdo to dostání 'nezůstal pozadu

Pokud si to udělal bych být trestným činem

To je důvod, proč říkáme

Nechte hudbu zahájit revoluci

Není čas hrát to bezpečné

Hej

Vstávej

Získat nahlas

Start pumpin 'do strany nyní [x2]

Nemohou

Můžeme

Rodiče nemusí pochopit

Bavíte se bez plánu

Ale to, co děláme

Jsme všichni zde (Pojďme!)

Musím si tuto stranu roste

Společně můžeme je vyhodit

Skrz střechu

Muzika je to začátek revoluce

Příliš pozdě na to, hrát to bezpečné

Hej

Vstávej

Získat nahlas

Start pumpin 'do strany nyní [x2]

Nemáme malovat podle čísel

Nechť náš hlas vzejít od

Slyšet vzestupu

Pocítit hromovým

Je na čase, aby ztratit kontrolu

Hej

Vstávej

Získat nahlas

Start pumpin 'do strany nyní [x2]

Pumpin 'do strany nyní

Party nyní stranou nyní

Hej

Vstávej

Získat nahlas

Start pumpin 'do strany nyní [x4]

Just Like You-TEXT+CESKY

22. srpna 2009 v 19:00 | lucka |  pisnicky

Just Like You

(yeah, yeah)
So what you see
Is only half the story
There's another side of me
I'm the girl you know
But I'm someone else too
If you only knew
It's a crazy life
But I'm alright
I got everything I've always wanted
Living the dream
So yeah, everything I've always wanted
isn't always what it seems
I'm a lucky girl
Whose dreams came true
But underneath it all
I'm just like you
(yeah, yeah)
Don't wanna be treated differently
I wanna keep it all inside
Half the time I've got my name in lights
The other half I'm by your side
It's a crazy life
But I'm just fine
I got everything I've always wanted
Living the dream
So yeah, everything I've always wanted
isn't always what it seems
I'm a lucky girl
Whose dreams came true
But underneath it all
I'm just like you
Yeah-ee yeah
Can't you see
I'm just an ordinary girl
Living in an extra-ordinary world
Trying to live
Trying to learn
Trying to just be who I am
Who I am
I got everything I've always wanted
Living the dream (the dream)
So yeah, everything I've always wanted (always wanted)
isn't always what it seems
I'm a lucky girl
Whose dreams came true
But underneath it all
I'm just like you
I got everything I've always wanted
Living the dream (livin' the dream)
So yeah, everything I've always wanted (always wanted)
isn't always what it seems
I'm a lucky girl
Whose dreams came true
But underneath it all
I'm just like you
_____________________________________
STEJNE JAKO VY

(jo, jo)

Takže to, co vidíte

Je pouze polovina příběhu

Je tu další stranu mi

Jsem holka, které znáte

Ale já jsem někdo jiný příliš

Pokud jste jen věděli,

Je to šílený život

Ale jsem v pořádku

Mám všechno, co jsem si vždycky přál

Život je sen

Tak jo, všechno jsem si vždycky přál

není vždy to, co se zdá

Jsem šťastná holka

Jejichž sny se splnilo

Ale pod ní všechny

Jsem stejně jako vy

(jo, jo)

Nechcete být zacházeno rozdílně

Chci, aby to všechno uvnitř

Polovinu času jsem dostal své jméno v osvětlení

Druhou polovinu jsem vaší straně

Je to šílený život

Ale jsem v pohodě

Mám všechno, co jsem si vždycky přál

Život je sen

Tak jo, všechno jsem si vždycky přál

není vždy to, co se zdá

Jsem šťastná holka

Jejichž sny se splnilo

Ale pod ní všechny

Jsem stejně jako vy

Jo-jo ee

Nelze vidíte

Já jsem jen obyčejný girl

Život v extra-obyčejné svět

Snažit se žít

Snažím se naučit

Snažím se prostě být, kdo jsem

Kdo jsem

Mám všechno, co jsem si vždycky přál

Život je sen (sen)

Tak jo, všechno jsem si vždycky přál (vždy přál)

není vždy to, co se zdá

Jsem šťastná holka

Jejichž sny se splnilo

Ale pod ní všechny

Jsem stejně jako vy

Mám všechno, co jsem si vždycky přál

Život je sen (livin 'sen)

Tak jo, všechno jsem si vždycky přál (vždy přál)

není vždy to, co se zdá

Jsem šťastná holka

Jejichž sny se splnilo

Ale pod ní všechny

Jsem stejně jako v

Who Said-TEXT+CESKY

22. srpna 2009 v 18:57 | lucka |  pisnicky

Who Said

I'm more than just
You're average girl
I'd like to turn me up
And show the world
Aw yeah!
Cause some can talk the talk
This girl just wants to rock
I'm individual
I'm not like anyone
I can be glamorous
Just like you see in all the magazines
I can be cool as ice
Or anything I want to be
Who said, who said I can't be Superman
I say, I say that I know I can
Who said, who said I won't be President
I say, I say you ain't seen nothin' yet
Oh yeah. Yeah
Go on and make some noise
Every girl has a choice
To lead their own parade
I do it my way
Ow!
I can be soft and sweet
Or louder than the radio (radio)
I can be sophisticated
Or totally go (totally go) out of control
Who said, who said I can't be Superman
I say, I say that I know I can
Who said, who said I'm not electrified
I say, I say
There's no holdin' back
Stayin' right on track
Cause you control the game
So let them know your name
No limitations on imagination
Imagine that
Yeah!
Who said, who said I can't be worldwide
I say, I say time is on my side
Who said, who said i can't be ten feet tall
I say, I say that i can have it all
Who said, who said I can't be Superman
I say, I say that I know I can
Who said, who said i won't be President
I say, I say you ain't seen nothin' yet you ain't seen nothing yet
Wowww…
Yeahhhh…!
Who said
Come on
Yeah…
That's right!
______________________________________________

KDO TO REKL

Jsem víc než jen

Jste průměrná dívka

Chtěl bych, aby se mi

A ukázat světu

No jo!

Způsobit, že některé mohou mluvit o talk

Tato dívka chce jen rock

Mám individuální

Nejsem rád nikoho

Umím být okouzlující

Stejně jako uvidíte ve všech časopisů

Nemůžu být cool jako led

Nebo cokoliv chci být

Kdo řekl, kdo řekl Nemůžu být Superman

Já říkám, říkám, že vím, že se může

Kdo řekl, kdo řekl: Nebudu se prezident

Já říkám, říkám vám, není vidět nic 'ještě

Ach jo. Jo

Jdi a učinit nějaký hluk

Každá holka má na výběr

Chcete vést vlastní průvod

I do it my way

Au!

Nemůžu být měkký a sladký

Nebo hlasitější než rádio (rozhlas)

Nemůžu být propracovanější

Nebo úplně jít (zcela go) mimo kontrolu

Kdo řekl, kdo řekl Nemůžu být Superman

Já říkám, říkám, že vím, že se může

Kdo řekl, kdo řekl: Nejsem elektrizovaná

Já říkám, říkám

Neexistuje holdin 'zpět

Stayin 'právo na dobré cestě

Protože si ovládání hry

Tak ať je znát vaše jméno

Bez omezení na fantazii

Představte si, že

Jo!

Kdo řekl, kdo řekl nemůžu být na celém světě

Já říkám, říkám čas je na mé straně

Kdo řekl, kdo řekl Nemůžu být deset stop vysoký

Já říkám, já řekl, že mohu mít všechno

Kdo řekl, kdo řekl Nemůžu být Superman

Já říkám, říkám, že vím, že se může

Kdo řekl, kdo řekl i nebude prezident

Já říkám, říkám vám, není vidět nic 'ještě jste je neviděli nic zatím

Wowww ...

Yeahhhh ...!

Kdo to řekl

Pojď

Jo ...

To je pravda!

Best Of Both Worlds-TEXT + CESKY

22. srpna 2009 v 18:55 | lucka |  pisnicky

Best Of Both Worlds

Oh yeah
Come on
You get the limo out front
Hottest styles, every shoe, every color
Yeah, when you're famous it can be kinda fun
It's really you but no one ever discovers
In some ways you're just like all your friends
But on stage you're a star
You get the best of both worlds
Chill it out, take it slow
Then you rock out the show
You get the best of both worlds
Mix it all together and you know that it's the best of both worlds
The best of both worlds
You go to movie premiers (is that Orlando Bloom?)
Hear your songs on the radio
Livin' two lives is a little weird
But school's cool cause nobody knows
Yeah you get to be a small town girl
But big time when you play your guitar
You get the best of both worlds
Chill it out, take it slow
Then you rock out the show
You get the best of both worlds
Mix it all together and you know that it's the best of both
You know the best of both worlds
Pictures and autographs
You get your face in all the magazines
The best part is that you get to be who ever you wanna be
(Best! Best!) Yeah, the best of both!
(Best! Best!) You got the best of both!
(Best! Best!) Come on, the best of both!
Who would of thought that a girl like me
Would double as a superstar
You get the best of both worlds
Chill it out, take it slow
Then you rock out the show
You get the best of both worlds
Mix it all together and you know that it's the best of both worlds
You get the best of both worlds
Without the shades and the hair
You can go anywhere
You get the best of both girls
Mix it all together
Oh, yeah
It's so much better 'cause you know you've got the best of both worlds

____________________________________
NEJSLEPSI Z OBOU SVETU

Ach jo

Pojď

Dostanete limo venku

Nejžhavější styly, každé obuvi, každá barva

Jo, když jsi slavný může být docela legrace

Je to opravdu vy, ale nikdo nikdy objevuje

V některých ohledech si stejně jako všechny své přátele

Ale na jevišti jsi hvězda

Ty nejlepší z obou světů

Chill to, vezmi si to pomalá

Pak jste na rock show

Ty nejlepší z obou světů

Smíchejte to dohromady a víte, že je to nejlepší z obou světů

To nejlepší z obou světů

Jdete do kina premiéry (je v tom, že Orlando Bloom?)

Vyslechnout vaše písničky v rádiu

Livin 'dva životy, je trochu divný

Ale škola je v pohodě způsobit nikdo neví

Jo máte třeba městečko girl

Ale velká chvíle, kdy budete hrát na kytaru vaše

Ty nejlepší z obou světů

Chill to, vezmi si to pomalá

Pak jste na rock show

Ty nejlepší z obou světů

Smíchejte to dohromady a víte, že je to nejlepší z obou

Víte, to nejlepší z obou světů

Obrázky a autogramy

Ty si obličej ve všech časopisů

Nejlepší část je, že dostanete to, kdo se někdy, že chcete být

(Best! Nejlepší!) Jo, to nejlepší z obou!

(Best! Nejlepší!) Máš nejlepší z obou!

(Best! Nejlepší!) No, to nejlepší z obou!

Kdo by si myslel, že holka jako já

Zdvojnásobí jako superstar

Ty nejlepší z obou světů

Chill to, vezmi si to pomalá

Pak jste na rock show

Ty nejlepší z obou světů

Smíchejte to dohromady a víte, že je to nejlepší z obou světů

Ty nejlepší z obou světů

Bez odstínů a vlasy

Můžete jít kdekoli

Dostanete to nejlepší z obou dívek

Smíchejte to dohromady

Ach, jo

Je to tak mnohem lepší 'způsobit víte, že jste dostali to nejlepší z obou světů

hannah montana

22. srpna 2009 v 18:51 | lucka |  VSECHNO MOZNE

Hannah Montana

Hannah Montana 01
Miley Cyrus 02
Hannah Montana 05
Hannah Montana 12
Vítejte na fanouškovském webu o seriálu Hannah Montana, který můžete pravidelně sledovat na televizní stanici Jetix. Hannah Montana je seriál pro teenagery plný písniček a vtipných situací, vlastně takový seriálový muzikál. Hlavní hrdinkou je dospívající, čtrnáctiletá holka Miley Stewart (hraje ji herečka Miley Cyrus), která žije život klasického studenta. To ovšem pouze do večera, kdy se z ní stává slavná zpěvačka Hanna Montana, která bez problémů vyprodává největší koncertní haly. Miley se snaží tuto skutečnost utajit před svým nejbližším okolím, ze začátku o její kariéře ví pouze její rodina a nejlepší kamarádka, postupem času je to ale samozřejmě těžší a těžší. To je v rychlosti základní zápletka, která přináší spoustu vtipných situací. Seriál Hannah Montana byl ve spojených státech poprvé odvysílán 24. března 2006 na Disney kanálu, okamžitě zaznamenal vlnu zájmu a dnes se z něj těší diváci po celém světě.

hannah montana ve filmu

22. srpna 2009 v 18:39 | lucka |  videa

DEMI LOVATO

22. srpna 2009 v 18:31 | lucka |  videa