AHOJ LIDI JA UZ SEM MOC NECHODIM PREVAZNE NA MUJ DRUHY BLOG :http://welecomekkk.blog.cz/ TAK PROSIM PISTE CASTEJI TAM NEZ TADY DEKUJU ZA POCHOPENI NECHCI ABY BYL NEKDO PAK NASTVANY

NEJHEZCI BLOG - HLASUJ =)KLIK.............
CHCES SE NA NECO ZEPTAT=)KLIK...........

PROSIM HLASNI klik-pls je to finale hlasni pro me(CISLO 44 ) A JA NA OPLATKU UDELAM NECO PRO TEBE JU a tady (luc-in-ka13)klik

A TADYklik

Dlouhá cesta (A walk to remember)

9. července 2008 v 10:58 | lucie |  Filmy
Popis:

Každý rok na jaře, když v malém přístavním městě Beaufort kdesi v severní Karolínězavoní vzduch
rozkvétajicími piniemi,vzpomíná Landon Carter na svůj poslední školní rok v Beaufort High, a především na Jamie Sullivanovou,dívku,která změnila jeho život. Její otec byl reverendem v místní baptiscké církve a vychoval ji přísně a bohabojně. Ona sama byla vážná,konzrvativní,moc toho nenamluvila a jako by ji vůbec nezajímalo, že se jí ostatní spolužáci po straně posmívají.
Jedním z posměváčků byl i Landon Carter,který byl sice chytrý a uvažoval o studiu na lékařké fakultě,jinek to ovšem byl bezstarostny hejsek neustále obklopený partou svých věrných kumpánů, se kterými se bezcílně potloukal po městě a vymýšlel klukoviny.
Náladový, lehkomyslný kluk, který proplouval školuo bez zájmů, bez ideálů i bez vážně míněných plánů do budoucna. k dramatickému zvratu došlo v okamžiku, kdy se jeho partě vymlnul jeden z kanadských žertů z ruky a student, který byl jeho obětá skonči v nemocnici.Landon se ocitl před soudem, který ho odsouil vynným a odsoudil ho k trestu v podobě prospěšné činnosti na půdě školy. Jednou z aktivit, do které se musí zapojit, je také každoročně připravované divadelní představení. A protožese to zdá Landonovi zdá jako úkol,který je neád jeho síly, je nucen dśe obrátit se o prosbu o pomoc na Jamie. Dívka i přes jejich vzájemně nepřátelský postoj a Landon brzy překvapeně pozná, že názor, který si o ni udělal, je úplně mylný. A co víc, navzdory nelibosti svých kumpánů se do ní zamiluje.
Vždyť tato zdánlivě nezajímavá a nepřístupná dívka má v sobě to největší a nejušlechtilejší srdce a tak silnou vášeň t životu, jakou si Landon do doby nedokázal představit. Proto se také pro svou lásku postavil projevům nepřátelství ze strany bývalých kumpánů a spolužákům, zatímco dívka musí doma čelit svému otci. Landon zatím netuší, že dívka před ním ukrývá velké tajenství, které osudově zasáhne do rodící se lásky a jeho představ o společné budoucnosti.
Jamiino velké tajenství je že má neviléčitelnou rakovinu, když se to Landon dozvěděl okamžitě jednal. A to tak že ji požádal o ruku a strávili spolu nezapomenutelné léto.Po tom překrásném létě JAmie rakovině podlehla a zamřěla.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/5/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama