AHOJ LIDI JA UZ SEM MOC NECHODIM PREVAZNE NA MUJ DRUHY BLOG :http://welecomekkk.blog.cz/ TAK PROSIM PISTE CASTEJI TAM NEZ TADY DEKUJU ZA POCHOPENI NECHCI ABY BYL NEKDO PAK NASTVANY

NEJHEZCI BLOG - HLASUJ =)KLIK.............
CHCES SE NA NECO ZEPTAT=)KLIK...........

PROSIM HLASNI klik-pls je to finale hlasni pro me(CISLO 44 ) A JA NA OPLATKU UDELAM NECO PRO TEBE JU a tady (luc-in-ka13)klik

A TADYklik

HOROSKOP-LEV

21. června 2008 v 16:41 | lucie

Lev Lev (23.7. až 22.8.)

Charakteristika znameníDiskuse na Lidé.cz »
Barvy a kamenySMS horoskop »
Horoskop na rok 2008 »
Charakteristika znamení

zavřít Lev je považován za krále zvířat - je tedy stavěn nad ostatní či do středu. Stejně tak i člověk s datem narození od 23. července do 22. srpna má tendence klást důraz na vlastní Já, chovat se jako král. Král v tomto případě není ekvivalent negativních vlastností, ale naopak, jako synonymum pro sebejistotu, sebevědomí, výraznou osobnost. Synonymum zdravého jáství v pozitivním a tvůrčím smyslu. Obdobně můžeme vykládat přirovnání ke Slunci. Lva tedy budeme prezentovat jako ohnivé znamení. Idealismus, sny, ambice, velkomyslnost - atributy podporované žhnoucí tvůrčí energií, které máji "děti Slunce" dostatek.

Avšak pozor, každá mince má dvě strany, vše je relativní. Propadne-li Lev vlastním nedostatkům, je-li panovačný a pyšný - následky jsou katastrofální. Stejně jako může být energie Slunce tvůrčí, může se rázem proměnit ve spalující, ničící a nekontrolovaný živel. Na své pouti vpřed smete vše, co stojí v cestě.Stejně jako lev zahyne bez smečky, osobnost "dítěte Slunce" zahyne bez společnosti.

Jsou blaženi, když se na ně upírají zraky ostatních, zatímco oni stojí ve středu či v čele. Pokud se Lev někdy stáhne do ústraní, je to proto, aby nabral sílu a zazářil ještě oslnivěji. Do života si nedají mluvit. Oni si jej plánují, oni jej řídí. Svých nedostatků si často nejsou ani vědomi, považují je za své, přirozené.Stejně jako by nebyla růže bez světla a tepla, "nerozkvete" bez něj ani Lev. Miluje život pod širým nebem, Slunce je nezbytné.

Zřejmě nejhorší stránkou Lví povahy je pohodlnost. Neznají pro sebe omezení a budou si tak dlouho užívat a vychutnávat, až je k činnosti vyburcuje buď nezbytí (třeba finanční), či jejich sny, cíle nebo příležitost. Správná je pak představa Lva coby dravého podnikatele a iniciátora. Excelují ve všem, co vyžaduje entuziasmus, rozvoj a podporu. Často až nakažlivě dobrá nálada a vyloženě vůdčí schopnosti z nich dělá vedoucí pracovníky, majitele restaurací, agenty realitních společností, právníky. Prostě se uplatní všude tam, kde je třeba reagovat rychle, správně a účinně. Do čela kolektivu je často vymrští krizová situace, kdy si poradí právě jen oni a stávají se vůdci. Ne však na dlouho. Po uklidnění a zvládnutí problému ustoupí trochu do ústraní a vedení předají někomu jinému. Ne z neschopnosti, ale z chytré vypočítavosti a trochu i pohodlnosti. Pokud se jim vývoj situace nezamlouvá, znovu zasáhnou a uvedou vše na pravou míru ("pravou míru" určují zase oni).

Spousta významných herců se narodila právě v tomto znamení zvěrokruhu. Mají cit pro efektní show a doslova strhnou obecenstvo na svou stranu. Nemám teď na mysli jen herce divadelní či filmové, ale i ty v běžném životě. Prostě si nasadí masku a sehrají malé "divadélko". Talent strhávat ostatní na svou stranu je nesporný. V manželství však lví pohodlnost a nevázanost nepřispívá k harmonii. Možná nejvíce se hodí k Beranům, ale šťastný vztah najdou i v náruči jiného Lva, Panny nebo Raka. Barvy a kameny

zavřít

Kameny

Barvy

Horoskop na sobotu 21. 6. 2008

Nezbývá než učinit nepříjemné rozhodnutí. Nejspíš vám to zabere celý den, než nad někým vyřknete svůj ortel nebo oznámíte svůj nezvratný úmysl, ale jenom si probůh neříkejte, že ráno je moudřejší večera. Dnes to neplatí.

Práce: Pokud potřebujete na něco soukromého učitele, zeptejte se některého zrozence Berana.
Vztahy: Vaši přátelé ve vzdušném znamení mají tolik starostí, že jim budete muset přispět na pomoc.
Peníze: ale i ve správném načasování.
Zdraví: Dnešek vám mohou zkomplikovat i banální onemocnění, jako je rýma a kašel.
Tip na dnešní večer: Pokud ještě nevlastní mobilní telefon, bylo by načase, aby si ho pořídil. Kontakty jsou dneska bohatství a určitě jich budete umět využít.

Horoskop pro ženy na sobotu 21. 6. 2008


Venuše vám dává i během práce u domu potřebu aspoň lehce flirtovat. Nejste však příliš šikovné a třeba při zatloukání hřebíků se můžete i zranit. Neptun vám ale přináší nápady, kterými své zdraví vylepšíte. Můžete pak sportovat v posilovně i hrát si společenské hry, stejně jako rozvíjet vztahy po icq.

Partner/kamarádky: Pokud se setkáte s kamarádkami, docela s nevolí se bavíte o všech možných i nemožných partnerstvích.
Nákupy: Máte tendenci nakupovat zbrkle, což raději nedělejte, protože jinak nesmyslně utrácíte i za potraviny.
Krása a fit forma: Jste plné energie věnovat se tělocvičným experimentům, ale doma to nebude dobré provádět.
Sex: Máte smysl pro náhodné flirty a nové známosti, které budou na jednu noc, v partnerství by to ale přineslo revoluci.

Dnešní vztah lva k ostatním


Beran
Lev a Beran (21.3. až 20.4.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Býk
Lev a Býk (21.4. až 21.5.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Blíženci
Lev a Blíženci (22.5. až 21.6.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Rak
Lev a Rak (22.6. až 22.7.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Lev
Lev a Lev (23.7. až 22.8.)
Myslete více na smysluplné využití víkendového volna ve dvou.
Panna
Lev a Panna (23.8. až 23.9.)
Společná návštěva kina nebo koncertu umožní nové prožitky vám i partnerovi.
Váhy
Lev a Váhy (23.9. až 23.10.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Štír
Lev a Štír (24.10. až 22.11)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Střelec
Lev a Střelec (23.11. až 21.12)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Kozoroh
Lev a Kozoroh (22.12. až 20.1.)
Nezdá se vám, že už je na čase popovídat si o svatbě?
Vodnář
Lev a Vodnář (21.1. až 20.2.)
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Ryby
Lev a Ryby (21.2. až 20.3.)
Ani jednomu z vás se dnes dařit nebude. Stejně tak dopadne i pokus o milostné hrátky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 123012 123012 | 11. července 2008 v 21:15 | Reagovat

mno skoda ze uz neni na dnesek jinak sem taky lev kdo jeste je lev at sem pls napise

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama